BLM – podnośnik platformowy pionowy do 1 m

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz osoby mające trudności z chodzeniem mogą – za pomocą dźwigu BLM – samodzielnie i bezpiecznie pokonywać różnice poziomów do wysokości 1 metra.

Wystarczy przygotować równą płytę podstawy i możliwość podłączenia do domowej instalacji 230 V prądu zmiennego.

Dźwig BLM nadaje się idealnie do zamontowania w już istniejących budynkach. Zintegrowana z dźwigiem, automatyczna rampa najazdowa umożliwia bezproblemowy wjazd na platformę od frontu, z lewej lub z prawej strony.

Dźwig ten można dopasować do każdego układu budynku a przy tym zajmuje on mniej miejsca i jest tańszy niż typowy podjazd dla wózków.

Wysokiej jakości materiały zastosowane do produkcji: stal szlachetna, cynk ogniowy gwarantują długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie dźwigu.

Jeśli brak jest dostępu do podestu schodów z boku, możemy zamontować dźwig również przed schodami. W takim przypadku dźwig zostanie wyposażony w opatentowany, automatyczny pomost przejazdowy, zamykający się podczas ruchu dźwigu. Po zamknięciu się pomostu można po nim przejechać nad schodami. Gdy dźwig stoi na dolnym przystanku a pomost jest otwarty, użytkownicy schodów mogą po prostu przejść po dźwigu.